KOSMETIKA

Níže uvádíme ceník kosmetických ošetření poskytovaných v našem salonu. Abychom Vám pomohli s vybíráním toho nejlepšího pro Vás,  na úvod každého ošetření Vám poskytneme bezplatnou konzultaci, jejímž výsledkem by měla být volba optimální péče pro Vaši pleť s doporučením navazující domácí péče.

V rámci tohoto úsilí se může stát, že pro Vás nalezneme individuální kombinaci produktů a postupů, která není v ceníku popsána (cenu Vám v takovém případě kosmetička samozřejmě sdělí předem). 

Tato služba je bonusem pro Vás, který ovšem nemusíte využít – pokud máte, např. na základě předchozí dobré zkušenosti, zájem o konkrétní ošetření, nic Vám nebrání objednat se přímo na ně.

Pracujeme s kometikou MONTEIL PARIS a ALQVIMIA

Monteil Paris

Historie Monteil začala v roce 1936. Monteil vyúžívá zásadně bioaktivních, přírodních a vysoce aktivních ingrediencí bezkonkurenční kvality v optimálně vyvážených koncentracích.

Hydratace Anti-age

intenzivní hydratace, detox a anti-age v jednom ošetření, které poskytuje pleti potřebné minerály, odstraňuje pocity suchosti a pnutí. Působí zároveň jako silna antioxidační kúra, zlepšuje struktiru pleti, vyplňuje vrásky má liftingový efekt.

75 min /  1800 Kč

Intenzivní anti-age péče s 24karátovým zlatem

ošetření hloubkově vyživuje a regeneruje pokožku, podporuje tvorbu kolagenu. Využívá kombinaci regeneračních účinku 24karátového zlata. Vhodné pro všechny typy zralé či suché pleti s výskytem vrásek, nebo jako jednorázová péče pro vyjímečnou příležitost.

90 min / 2200 Kč

Ošetření problematické pleti

Trápí Vás problematická pleť, hormonální akné a zarověň hledáte ošetření , které Vám poskytne hydrataci a anti-age? Potom právě pro Vás je toto unikátní ošetření PROBEACTIVE +. Ochrana a zklidnění pokožky, hydratace a výživa pleti.

75 min / 1500 Kč

ALQVIMIA

ALQVIMIA pleťová ošetření jsou synonymem luxusu, kvality a efektivity díky spojení poznatků dávných alchymyckých věd, nejkvalitnějších přírodních rostlinných a esenciálních olejů a odborné péče přináší krásu pleti, zdraví tělu a pohodu duši.

Součástí každého ošetřeni je úprava obočí.

Ošetření problematické pleti

60 min/ 1300 Kč

Alchemy Facial Treatment

75 min/ 1500 Kč

Rejuvenace pleti – intenzivní anti-age péče

90 min/ 1800 Kč

Eternal Youth (Věčné mládí)

90 min/ 2200 Kč

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

úprava nebo barvení obočí

150 Kč

barvení řas

150 Kč

trojkombinace (úprava a barvení obočí a řas)

400 Kč

DEPILACE

cukrovou pastou nebo voskem

Koncept depilace voskem je proces sestávající se ze tří kroků. Ošetření před i po depilaci je prováděno přípravky, které jsou bohaté na přírodní rostlinné a mořské složky

Obočí

100 Kč

Horní ret

100 Kč

Brada 

100 Kč

Podpaží 

250 Kč

Ruce

300 Kč

Celé ruce

500 Kč

Lýtka

400 Kč

Celé nohy

750 Kč

Záda

670 Kč

Bikiny

450 Kč

Brazilská

750 Kč

Balíček №1 (podpaží + nohy + třísla)

1 100 Kč

Balíček №2 (podpaží + nohy + brazilská)

1 500 Kč