Výjimečné místo, kde je možné zpomalit,
uklidnit se a odpoutat se od běžných denních starostí…

VÍTEJTE

20230419-100448_0052-be-lovely-portrety_2_web

Vítejte na stránkách butikového salonu Be Lovely, jsme jedinečným místem, kde se můžete uvolnit a načerpat novou energii. Čeká Vás prvotřídní péče o obličej a tělo, kterou vždy přizpůsobíme Vaším potřebám a požadavkům. Naše kosmetická a wellness nabídka je založena na holistickém přístupu, který dbá o blaho Vašeho těla i Vaší mysli.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Helena Lažanská
majitelka salonu, kosmetička

TEAM DR. JOSEPH

Oficiální distributor kosmetické značky
Team Dr. Joseph v ČR

Handmade in Italy / Certified natural skincare
100% vegan and cruelty-free / Proven efficacy / Holistic treatments
Carbon and plastic neutral

Řekli o nás

Radka Floreková,
Technologická konzultantka
Klientka Elen Kovalčikové
Read More
Elenka se mě ujala na masáž v době, kdy jsem byla jen několik týdnů po složité operaci ramene. Ruku a rameno jsem měla velmi citlivé na dotek a nedokázala jsem se plně uvolnit. Elenka velmi citlivě pochopila, že potřebuji začít zlehka, a tlak na bolavá místa stupňovala postupně. Dodnes jsem na jiné masáži nebyla, získala si moji plnou důvěru. Její empatie a cit jsou výjimečné.
Šarlota Šetinová,
asistentka advokátní kanceláře
Klientka Heleny Lažanské
Read More
Nesmírně laskavá, obětavá, srdečná a trpělivá žena, která Vás nadchne svou naprostou profesionalitou, individuálním přístupem a precizností. „Jsem Helenčinou klientkou již čtvrtým rokem, a po všech unavujících a stresujících útrapách, které jsem se svou pletí od útlého věku prožila, mohu říci jen to, že není slova, které by vyjádřilo můj obrovský vděk za to, s jakou péčí a nekončící trpělivostí tu pro mě Helenka vždy byla a stále je!“
Soňa Poláková,
Finanční supervizorka Kunsthalle Praha
Klientka Adély Beranové
Read More
"K Adélce nechodím jen na kosmetiku, chodím k ní na “rozmazlování”. Užívám si vše od úsměvu, kterým mě vítá, klidem, který z ní vyzařuje, po úžasnou profesionální a bezkonkurenční péči, kterou věnuje nejen mé pleti. Je to naprostý relax. Chvíle, kdy si mé tělo i duše užívají naprostý klid a pohodu. Po ošetření září pleť i já."
Renata Nachtigalová,
překladatelka
Klientka Victorie Kuts
Read More
Paní Victorie je prostě nejlepší!!! Milá, klidná, vstřícná..profesionálka s lidským přístupem..co víc si přát, Chodím pravidelně na různé služby již několik let.
Michal Fejk,
Manažer
Klient Elen Kovalčikové
Read More
Moje mírná skolioza v kombinaci s faktem, že nemládnu - to zkrátka vyžaduje pravidelnou péči o moje záda. A v tom mám štěstí: již dva roky se jim věnuje Elen, nerozumím tomu, jak to dělá, ale záda jsou v pohodě. Děkuji a mohu všem doporučit.
Hana Costelloe,
Grafic Design & Art Direction
Klientka Heleny Lažanské
Read More
Helenku znám již více než 15 let a od té doby jí pravidelně navštěvuji. Od samého počátku mi dokázala poradit, jak se postarat o pleť. Dokáže přesně odhadnout jaké ošetření je pro mě nejvhodnější, a pokaždé odcházím s tím, že pleť vypadá mnohem lépe než předtím. Můj obličej je krásně hladký, odpočinutý a vyhlazený. Její ruce jsou opravdu kouzelné. Každé ošetření je pro mě duševním odpočinkem, kde získávám novou energii. Její služby opravdu doporučuji každému, kdo hledá osobitý přístup a chce udělat něco nejen pro sebe, ale I pro svou mysl.
Dominika Nováková,
studentka
Klientka Victorie Kuts
Read More
Pokaždé velká spokojenost, ráda se sem vracím, vždy milý a profesionální přístup. Nejlepší místo v Praze kam si zajít na obočí.
Eva Řeháčková,
Manažerka vzdělání
Klientka Adély Beranové
Read More
Návštěva u Adélky je pro mě doslova zážitek. Protože mám citlivou pleť, měla jsem lehké obavy se někomu svěřit. Adélka naplnila má očekávání na všech úrovních. Je velice příjemná a empatická. Dokáže mi odpovědět na vše kolem péče o pleť, poradit, případně vysvětlit co potřebuji. Po několika návštěvách se mi pleť výrazně zlepšila, je více hydratovaná a vyživená, vypadá mnohem lépe než dříve. Je to pro mě i velká relaxace a příjemný odpočinek. Moc si každou návštěvu užiji a mohu vřele doporučit.
Andrea Kovalčíková,
Projektová manažerka
Klientka Elen Kovalčíkové
Read More
Dlouhé hodiny v autě a nekomfortní prostředí staveb, kde pracuji, dávají mým zádům hodně zabrat. Elen na oplátku dává pořádně zabrat mně. Musím však říct, že se jí skvěle daří spravit, co se dá. A navíc často poskytne i dobrou terapeutickou radu pro moji duši. Elenina fyzická i mentální síla je někdy až překvapivá a já se k ní na masáže vždy ráda vracím.
Natálie Halamová,
zdravotní sestra
Klientka Victorie Kuts
Read More
Vysoká profesionalita, vždy vynikající výsledky, široká nabídka služeb a cenově velmi dostupné.
Adam Vážanský,
Místostarosta MČ Praha 9
Klient Elen Kovalčikové
Read More
Kombinace sedavého zaměstnání, častého stresu a mojí téměř dvou metrové postavy dává mým zádům zabrat. Stejně tak jako sport a turistika zatěžují moje svaly na nohou. Proto velice rád navštěvuji Elenku, kde vždycky naleznu patřičnou péči o mé tělo , relax a celkovou pohodu. Mohu ji jen a jen doporučit.
Petr Horák,
Inovační manažer
Klient Elen Kovalčikové
Read More
Neznám lepší masérku než je Elen. Mimo jiné, mně velmi rychle spravila posazení kyčle a já se mohl vrátit k běhání. Díky pravidelné docházce nemám problémy se zády a čas strávený u ní je skvělý relax.
Martin Vasquez,
Public Speaking Mentor
Klient Elen Kovalčikové
Read More
Putování s Elen mi velmi pomohlo v těžké životní situaci, kdy jsem si díky ní dokázal utřídit své potřeby a hodnoty. Její naslouchající přístup a dobře pokládané otázky ní umožnili se mnohem lépe rozhodnout, a přijmout zodpovědnost. Její schopnost naladění se na vaše prožitky přináší pocit, že v tom nejste sami, což mnohdy stačí k tomu, aby odezněla úzkost. Elen děkuji a z celého srdce doporučuji i vám.
Jan Rudzinskyj,
Akrobatický pilot, spisovatel a podnikatel
Klient Elen Kovalčikové
Read More
S Elen jsem se poprvé setkal na rozlehlých píscích Sahary. Oba jsme v té době procházeli důležitou životní transformací. Stali se z nás přátelé a zároveň si sdílíme své životní zkušenosti. Zpětná vazba od Eleny mne často “posadila na prdel” a jediné co jsem mohl říci bylo “aha” nebo “ajo”. Naše mentoringové přátelství je mi příjemnou a přímou oporou, za kterou jsem vděčnej.
Blanka Opekarová,
Marketing a specialistka komunikace
Klientka Adély Beranové
Read More
Adéla vaši pleť neošetřuje, ona o ni pečuje, rozmazluje ji a hýčká. Nečekejte proto klasické ošetření. U Adély získáte čas jen pro sebe. Vypnete se a po ošetření máte na sobě překrásně sjednocenou, vyživenou a sametově hebkou pleť, na kterou se nemůžete vynadívat. Velice si cením jejího profesionálního přístupu, kdy mi vše pečlivě vysvětlí a to nejen péči, kterou mi bude poskytovat, ale i to, jak se mám o svou pleť starat doma. A dělá to skvěle. Vždy se ujistí, že všemu rozumím, že v péči o pleť postupuji správně. Péče od Adély je skutečně zážitek, který ráda doporučím všem, kdo touží po tom, aby se jejich pleť rozzářila."
Markéta Nováková,
zakladatelka MIND2art
Klientka Heleny Lažanské
Read More
Cítit se jako Kleopatra. Tak by se dal popsat pocit, který máte při návštěvě salonu Be Lovely. Už od prvního momentu víte, že je o vás postaráno nejen s naprostou profesionalitou, ale zároveň s láskou a citlivou péčí. Pro každé roční období, pro každý typ pleti mají vždy řešení. Ruce paní Heleny, majitelky a duše salonu jsou to nejlepší co vaší pleť mohlo potkat. Ten klid, pohodu a péči prostě musíte zažít. A za mě…. Kleopatra by jen záviděla...
Alena Kadlecová,
asistentka GŘ
Klientka Heleny Lažanské
Read More
Jsem klientkou Heleny Lažanské, nevím přesně kolik let, ale vím, že když vstoupím do salonu „BE LOVELY“, tak vstoupím do oázy klidu, pohody, cítím vůni bylinek a mohu říct, když přijde den mé péče o pleť u Helenky, tak je to můj nejhezčí den vměsíci! Její profesionální práce rukou dokáže vykouzlit ze mne úplně jinou ženu, než tu, která před hodinou vstoupila do salonu, za což jí z celého srdce děkuji a přeji jí spoustu tak spokojených klientek jako jsem já.
Carmen Mayerová,
herečka
Klientka Heleny Lažanské
Read More
Když jsem před čtrnácti lety poznala kosmetičku Helenu Lažanskou, pochopila jsem, že je ve svém oboru „perlou“. Její salon Be Lovely, který sídlí v nádherných prostorech Kolowratského paláce, zcela souzní s její osobností. Harmonii, eleganci, vnitřní krásu tu nacházím kdykoli potřebuji její služby. Pravidelně chodím na kosmetiku, v posledním čase mě doslova postavily na nohy masáže paní Elen. Její práci považuji za mimořádnou. Při úpravě obočí jsem neváhala oslovit Victorii, která velmi citlivě a s bravurou sobě vlastní vyřešila mé stářím ztrácející se obočí. Kosmetickou značkou Team Dr. Joseph, která je na přírodní bázi jsem nesmírně nadšená. Věřte, vím, o čem mluvím. V mé tváři je toho za celý život napsáno dost. A Helenčin um a kvalitní kosmetická péče dělají zázraky.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy můžete zakoupit přímo v našem salonu Be Lovely.